sacburada.com
®  Hair Extensions

Saç Kaynak Merkezi,
Şirket merkezimiz 2005 yılından beri halen hizmet verdiğimiz yer olan İstanbul fatih’de Sadece kaliteye odaklanarak hizmet etmeyi ilke edindi.2005 yılından günümüze kadar sektördeki teknolojik ve sanatsal gelişmeleri sizlere daha iyi hizmet vermek için dünyanın dört bir yanındaki iş ortakları ile sizlere sunma çabasında.
İlkemiz Kaliteyi erişilebilir fiyatlara daha geniş kitlelere Toptan ve Perakende Saç Kaynak , Çıt Çıt Saç, Postiş, Ham işlenmiş Saç sunmak..
Saç Kaynak ve Saç Bakım ürünleri sektöründeki gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
yanı sıra sacburada.com piyasadaki ürünlere yanı sıra kendi üretimi olan şampuan saç maskeleri keratin protein lerle sac ve saç bakımında farklılık katmaya devam etmekte..
SACBURADA.COM SAÇ KAYNAK MERKEZİ
Kurucusu ve Yöneticisi Burak Akyürek tarafından 27 nisan 2005 Yılında fatih te  halen hizmet vermekte olduğu fatih te  kuruldu. Saç Kaynak hizmetlerinin yanı sıra Kuaför ve Güzellik hizmetleri ile faaliyet göstermiştir..
İlk olarak Mesleki gelişim ve Eğitim amaçlı 2011 Yılında kosova gjilan şehrinde. farklı ülkelerden farklı kültürlere sahip Saç Kaynak uzmanları ve bu alanda ihtisaslaşmış Hair Extensions Saç Uzatma ve Saç Kaynak Sistemleri konusunda ARGE çalışmaları gerçekleştiren firmalarla görüş alışverişinde bulunarak. Son teknoloji Saç Kaynak sistemlerini Türkiye’ye getirerek sektöründe birçok ilke imzasını atmıştır.  Bu dönemden önce Uzun zamandan beri yapmış olduğu silikon kaynak teknolojisini bırakarak. Yeni ve teknolojik saç kaynağı sistemlerine ilk o yıl terfi etmiştir.
. Saç kaynağı ,Çıt Çıt Postiş Saç teknolojisinin yanında sac bakım  sektörü için farklı etkili bakımlar ürünler piyasa sürmüştür..
Saç kaynağında Aslında keşfedilmiş bir şey yok sadece sahip olduğumuz bilgi, tecrübe ve yeteneğimizi yeniliklerle donatmış olduk.
O yıldan sonra halen her yıl en az 2 kez olmak üzere Dünyanın çeşitli yerlerine giderek yurtdışı ortaklıkları ve yeni saç kaynak sistemlerini beraberinde Türkiye’ye getirmeye devam etmektedir.
Saç Kaynağında sadece Saç kaynak yapmanın yeterli olmadığını yapılan saç kaynağının yüz morfolojisine ve baş yapısına uygun bir şekilde kişiye özel çalışma teknikleri geliştirmiştir 
Yapmış olduğu her saç kaynağının ticari bir çalışma ürünü olmaktan öte sanatsal bir tema olmasına özen göstermiştir. Saç Kaynağını bir sanat dalı ilan ediyoruz ve buna göre Kaliteli Ürünler Kaliteli ve Titiz işçilik Sloganıyla zor beğenenlerin tercihi olup yapılamaz, olmaz denilenleri başarmanın haklı gururu ile müşterilerine özel çözümler üreterek seçici kişiliklerin tercihi olmuştur.
Sıradan Saç Kaynaklarını kullanmak istemeyen Kaliteye ve Estetiğe önem Veren kişilerin tercihi olmanın gururunu yaşıyoruz.

sacburada.com®  Hair Extensions Saç Kaynak Merkezi

Firma Adı: TALHA KOZMETİK VE TEKSTİL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ADRES: Akşemsettin Mh. Bab Naibi Sk. No: 1/A Fatih/İSTANBUL
Tel: +90 532 131 24 31